Zapraszamy do udziału w projekcie!!! - Zespół Szkół w Działyniu 21 czerwca zakończenie roku szkolnego, 8.00 - msza święta w kościele w Działyniu, po mszy uroczystość w sali gimnastycznej ZS Działyń.

Zapraszamy do udziału w projekcie!!!

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu "Å»eromiak" rozpoczyna rekrutacjÄ™ do projektu "Wspólnie tworzymy przyszÅ‚ość. Klub mÅ‚odzieżowy w gminie Zbójno."

W ramach projektu będziemy realizować:

• wyjazdy edukacyjne,
  • warsztaty informatyczne, plastyczne,
  • zajÄ™cia integracyjne,

Wszystkie osoby chÄ™tne (dzieci i mÅ‚odzież w wieku 6 -18 lat) zapraszamy do zapoznania siÄ™ z regulaminem rekrutacji.  Warunkiem zakwalifikowania osoby do projektu jest speÅ‚nienie kryterium obligatoryjnego, a nastÄ™pnie kryterium dodatkowego za które przyznawane bÄ™dÄ… odpowiednie punkty. Po zakoÅ„czeniu weryfikacji formularzy zostanie sporzÄ…dzona lista osób zakwalif. do projektu oraz lista rezerwowa.

Zapraszamy na stronÄ™: https://dzialyn-szkola.pl/wspolnie-tworzymy-przyszlosc-klub-mlodziezowy-w-gminie-zbojno,18,pl

WypeÅ‚nione dokumenty rekrutacyjne można skÅ‚adać do koÅ„ca wrzeÅ›nia w Zespole SzkóÅ‚ w DziaÅ‚yniu od poniedziaÅ‚ku do piÄ…tku (8.00 - 15.00)

Data dodania: 2022-09-21 13:59:29
Data edycji: 2022-09-26 10:02:43