Przedsiębiorczość kluczem do przyszłości

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu "Żeromiak" realizuje projekt "Przedsiębiorczość kluczem do przyszłości". Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Głównym celem projektu jest:

Wzrost oraz nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie gospodarowania budżetem domowym wśród min. 80 uczniów i min. 18 nauczycieli Zespołu Szkół w Działyniu w okresie realizacji projektu.

W ramach projektu przewidziano szkolenia nauczycieli Zespołu Szkół w Działyniu oraz warsztaty dla uczniów.

Poruszana tematyka:

• inwestowanie,
  • cyberbezpieczeństwo,
  • oszczędzanie,
  • itd.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie! Kontakt i składanie dokumentów rekrutacyjnych: Zespół Szkół w Działyniu, tel. 54 260 16 03

Nasze działania:

Data dodania: 2021-01-01 09:00:00