Wycieczka uczniów klas 1 - 3

6 czerwca 2024 roku uczniowie klas I-III wzięli udział w wycieczce szkolnej do Torunia. Pierwszym punktem była wizyta w kinie i obejrzenie filmu ,,Gafield".
Następnie udaliśmy się do Muzeum Etnograficznego. Uczestniczyliśmy w ciekawych warsztatach Ecie, pecie, gdzie jedziecie. Uczniowie poznali realia życia wiejskiego dziecka z przełomu XIX/XX wieku. Bawili się wykorzystując dawne zabawki i elementy folkloru dzieciecego. Następnie spacerowaliśmy po toruńskiej starówce. Kolejnym punktem programy wycieczki był Toruński Ogród Zoobotaniczny. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.
Data dodania: 2024-06-14 10:29:57
Data edycji: 2024-06-14 10:30:22