Przegląd Poezji dla Dzieci

18 maja uczniowie klas I-III Zespołu Szkół w Działyniu brali udział w XIV Ciechocińskim " Przeglądzie Poezji Dla Dzieci".
Konkurs objęty był patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego oraz Wójta Gminy Ciechocin.
Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów : Igor Knietowski - klasa I, Lena Nowicka - klasa II i Adam Wierzbowski - klasa III. Uczniowie recytowali wiersze dla dzieci dowolnych autorów. Otrzymali nagrody, podziękowania i upominki.

I miejsce i nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego otrzymał Igor Knietowski.
III miejsce zajął Adam Wierzbowski.
Data dodania: 2022-05-20 09:05:53
Data edycji: 2022-05-20 09:07:16