31 MAJA ZAPRASZAMY OD GODZ. 16.00 NA PIKNIK CHARYTATYWNY !!!
Opcje widoku
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Kolejne zajęcia w ramach Klubu Młodzieżowego!

W grudniu odbył się szereg zajęć i wyjad w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie "Żeromiak" projektu "Wspólnie tworzymy przyszłość. Klub Młodzieżowy w gminie Zbójno"

Zajęcia z Panią pedagog Agnieszką Duszyńską dotyczyły zagadnień związanych z hejtem oraz umiejętnością radzenia sobie z nim. Dziś budowaliśmy poczucie własnej wartości oraz przynależności do grupy. Dodatkowo ćwiczylismy także koncentrację, kodując z kolorowych kubków.

Odbył się wyjazd do Torunia. Najpierw udaliśmy się do Muzeum Piernika, gdzie poznaliśmy tajniki wypiekania tego smakołyku i braliśmy udział w własnoręcznych wypiekach. Następnie udaliśmy się na kolejny poziom i dekorowaliśmy nasze smakołyki. Kolejnym elementem było aktywne poznawanie opowieści o Toruniu w Domu Legend. Po drodze podziwialiśmy świątecznie udekorowane miasto i nawet wysłuchaliśmy świątecznego koncertu.
Ostatnie zajęcia z Panem Robertem upłynęły pod hasłem zagranicznych wycieczek. Odwiedziliśmy Amsterdam, Pekin, Rynek w Jordanii a tak serio - testowaliśmy okulary aktin VR. To niesamowite wrażenie, móc oglądać świat w rzeczywiści 3D
Data dodania: 2022-12-30 19:07:18
Data edycji: 2022-12-30 19:08:16

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Twoje dane są bezpieczne!

przejdź na stronę swojej klasy

przejdź na stronę swojej klasy

Nasi Partnerzy

"Żyjący mają obowiązek wobec tych, których nie ma już wśród nas, aby opowiadać ich historię"