22 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ ZIEMI.
Uczniowie klas od czwartej do ósmej wzięli udział w konkursie wiedzowym „PARKI NARODOWE POLSKI”. Dzieci młodsze zaprezentowały specjalnie z tej okazji przygotowane stroje . Przedszkolaki i dzieci z klasy „0” świetnie się bawiły w trakcie pokazu strojów pod hasłem „JESTEM WIOSENNYM KWIATEM”, natomiast uczniowie z klas od I do IV przygotowały i zaprezentowały stroje eko wykonane z wykorzystaniem surowców wtórnych – „PRZYJACIEL ZIEMI”.
Pokazy strojów oceniały komisje złożone z Pań wychowawczyń. Oba pokazy przebiegały w wesołej atmosferze zabawy i rytmie podkładów muzyki tanecznej. Dzień Ziemi zwieńczył kolorowy przemarsz główną drogą Działynia. W trakcie przemarszu uczniowie pod opieką wychowawców zaprezentowali wcześniej przygotowane transparenty z hasłami promującymi ochronę środowiska.
W czasie obchodów DNIA ZIEMI wszystkim dopisał dobry humor i atmosfera dobrej zabawy.
Data dodania: 2022-04-25 21:17:27
Data edycji: 2022-04-25 21:18:14