Dzień Niepodległości inny niż zawsze! - Zespół Szkół w Działyniu 21 czerwca zakończenie roku szkolnego, 8.00 - msza święta w kościele w Działyniu, po mszy uroczystość w sali gimnastycznej ZS Działyń.

Dzień Niepodległości inny niż zawsze!

Stowarzyszenie Å»eromiak zrealizowaÅ‚o w ramach Konkursu Wójta Gminy Zbójno projekt "Patrityzm i historia Gminy Zbojno".

Serdecznie dziÄ™kujemy Wszystkim, którzy byli dzisiaj z nami a w szczególnoÅ›ci Wójtowi Gminy Zbójno Katarzyna Kukielska, Sekretarzowi Gminy Jacek FoksiÅ„ski, Radnym, SoÅ‚tysom, KGW DziaÅ‚yÅ„ Oraz Nauczycielom, Pracownikom i uczniom ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ w DziaÅ‚yniu.

Uroczystość uświetniła Fundacja Brama Epok !
Data dodania: 2023-11-17 11:46:28
Data edycji: 2023-11-17 11:46:55

"Å»yjÄ…cy majÄ… obowiÄ…zek wobec tych, których nie ma już wÅ›ród nas, aby opowiadać ich historiÄ™"