Dotacja dla UKS Talent Działyń!

18 kwietnia w siedzibie Urzędu Gminy odbyło się podpisanie umów na realizację zadań publicznych dla klubów sportowych. W odpowiedzi na ogłoszony konkurs wpłynęły 2 oferty, tj. oferta Gminnego Klubu Sportowego Pogrom Zbójno na realizację zadania publicznego pod tytułem „Szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gminy Zbójno w piłce nożnej oraz udział w rozgrywkach sportowych” oraz oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego „Talent Działyń” na realizację zadania pod tytułem „Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej”. Na podstawie podpisanej umowy klub z Działynia otrzymał 9 995 zł.
Data dodania: 2023-04-20 09:33:43
Data edycji: 2023-04-20 09:35:08